Nejnovější recenze ze sekce Dětské zboží

Ověřený zákazník Testuj.to Alexandra

• Nepropustné
  • Neni

Super save a nepropustné prebalovaci podložky. K doktorovi, doma, na cesty. Jsou dostatečně veliké a mají všestranné použití. Daji se využít v autosedačce i u staršího. Složené jsou malinke , vejdou se v pohodě do prebalovaci tašky. Za mě výborný kup.

Skip Hop Taška Greenwich Simply Chic Dusty Rose

Skip Hop Taška Greenwich Simply Chic Dusty Rose

Ověřený zákazník Nejbaby Ověřený zákazník

Zakoupeno v Nejbaby

• kvalita a rýchlosť

Ověřený zákazník Testuj.to Anets

• Velký rozměr, Dobře sají, Krásný motiv
  • Žádný

Tyto podložky doporučuji všem maminkám které mají miminko. Používáme je hlavně když jsme na návštěvě nebo u lékaře, Takže se nemusím bát žádné nehody která se stane při přebalování. Tyto podložky krásně sedí a jsou super velké nepropustí ani kapku. A ještě k tomu mají krásný motiv pro miminka

Lionelo Bastiaan i-Size 2023 Pink Baby

Stamed bryndák pro dospělé s patentkami 90 x 45 cm

Stamed bryndák pro dospělé s patentkami 90 x 45 cm

Ověřený zákazník Zdravotnický dům MMM

Zakoupeno v Zdravotnický dům

Již delší dobu jsem potřebovala koupit pro dědu, objeviola jsem tento a je fajn. Materiál příjemný, velikost dostatečná, jsem spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Hladký a měkký povrch
  • Savé
  • Hezké obrázky z druhé strany
  • Ideální rozměr podložky na přebalovací pulty
  • Poměr ceny a kvality
  • Mohlo by se prodávat balení po 10 ks

Dětské podložky jsem nejdřív kupovala pro svá zvířata po veterinárních zákrocích, udělají stejnou službu, jako ty určené přímo pro zvířata, ale dětské podložky vycházejí cenově lépe. Nyní používám podložky u dcery, výborné na cesty, ideální rozměr pro přebalovací pulty. Dcera má ráda i veselé obrázky z druhé strany.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Design

Podložka krásně saje a neprosakuje ani na krajích. Velikost je akorát a povrch je velmi příjemný a měkký. Na rubu jsou obrázky, což je určitě výhoda. Snadno se dá sbalit kamkoliv na cesty. Výhodou jsou různé rozměry na výběr. Určitě u těchto podložek zůstaneme.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• Velikost

Tyto podložky jsem vybrala protože jsou velké a protože to potřebuji synovi do postele kdyby se náhodou stala nějaká nehoda... Rozhodně se mi líbí jak velikost tak hlavně jejich savost a ještě krásný design ... Takže pokud váháte tak určitě neváhejte a kupujte ....

Pampers Premium Care 3 200 ks

Pampers Premium Care 3 200 ks

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Ověřený zákazník

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

Za nás nejlepší plenky. Spokojenost.

Kendamil 1 BIO Nature DHA+ 800 g

Kendamil 1 BIO Nature DHA+ 800 g

Ověřený zákazník onlinesamoska.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v onlinesamoska.cz

Jako minule,rychle a v pořádku.Spokojenost

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Žádné

Skvělá savost. Rozměry luxusní překryje celou přebalovací podložku. Nepropouští ven vůbec nic. Obrázky lákají děti k hraní. Je krásně měkká a příjemná k pokožce a vůbec ji nedráždí. Doporučujeme.

Poměr kvalita a cena super. Opravdu udělá službu, kterou jsme potřebovali. Paráda, že můžete využít displej chůvičky, ale zároveň využít i mobilní aplikace, která funguje perfektně.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Funkčnost
  • Trošku větši do kabelky

Bella Baby Happy dětské podložky mě mile překvapily. Jsou cenově dostupné pro každou maminku. Miminko leží v pohodlí. Podložky krásně sají a mají roztomilý design. Podložky se skvěle hodí i na cesty a dají se opakovaně použít. Bonusem je, že je lze použít i na matraci jako chránič.

Beggs Mléčná rýžová kaše banánová 200 g

• Bez přidaných cukrů
  • Nasládlá chuť
  • Vůně
  • Nenašla jsem

Maminky znají, celý den to je jako kolotoč, pleny, mléko, uspávání,pleny, mléko.. Později vařit do zásoby příkrmy.Dříve neměli tolik pomocníků, které nám dnes ušetří práci a ušetřený čas můžeme dětem proměnit v příjemnější zábavu. Naším osobním pomocníkem, kterého můžete podávat v kteroukoliv denní dobu je Beggs mléčná rýžová kaše. Všechno už je nachystané, stačí zalít vodou, promíchat a hotovo. Kontrolu teploty záměrně vynechávám, protože o to se stará zase jiný pomocník, který nám celý den pernamentně drží ohřátou kojeneckou vodu na požadovanou teplotu. Příprava této kaše je pak opravdu extra rychlá. Hledáte kvalitní řadu chutných produktů za skvělé ceny? Tak tyto kaše toto splňují.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Příjemné na dotek
  • Hezký design
  • Nepřipouští
  • Nevhodné na cestování kvůli velikosti

Testovala jsem podložky Bella od Hapoy baby ve velikosti XL a byla jsem s nimi velice spokojená. Nikdy se mi nestalo, že by protekli. Jsou příjemné na dotek a jejich design je univerzální pro kluky i holky. Rozměr 90x60 je ale vhodné spíše na doma než si jí vzít s sebou ven

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Materiál
  • Nic nenalezeno

Dětské podložky na přebalování, které si mě získali hlavně díky své velikosti. Mimčo z ní jen tak "neuteče" a tím se zamezí nechtěné nehodě mimo podložku. Jsou extra savé a z materiálu příjemného na dotek. Díky své velikosti je možné je používat i pod prostěradlo a předejít nechtěne nehodě na matraci.

Ověřený zákazník Testuj.to Natalie

• Tenké provedení
  • Klouže na některém povrchu
  • Nevhodné jako podklad při hře miminka

Podložky mají velikost 90x60 cm, což mi velmi vyhovuje. Zároveň je podložka skladná. Její využití je mnohé, jen bych ji nedoporučila při hraní. Na určitém povrchu má tendence klouzat a krabatit se.
Savost je v normálu a vhodná pro každodenní použití, nestalo se mi, že by propustila nějakou tekutinu.
Má pěkný design na rubu a tak bych se ji nebála doporučit dál.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Rozměr
  • Nic sem neobjevila

Podložky jsou naprosto skvělých rozměrů (90 x 60 cm). Takže ocení rodiče velkých miminek nebo starších dětiček. Dětské podložky jsou velmi savé, takže v případě nehody všechno zachytí. A díky nepropustné spodní vrstvě vše zůstane na podložce a člověk se nemusí bát, že obsah proteče na místo kde přebaluje (gauč, postel, koberec). Doporučuji!

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

• savost
  • rozměr
  • nepropustnost
  • lehká váha
  • balení jen po 5 kusech

Bella Baby Happy dětské podložky jsou skvělým pomocníkem na cesty, výlety nebo třeba i k lékaři. Podložka je skladná, vejde se do jakékoliv přebalovací tašky, je lehká a nezabere moc místa. Rozměry jsou tak akorát, v pohodě tedy svoje miminko přebalíte skoro kdekoliv :)
Savost je dobrá, podložky jsou nepropustné. Jedinou nevýhodou je asi velikost balení, klidně bych uvítala balení po více kusech :)
Pokud není ušpiněná, dá se využívat i opakovaně, třeba i doma na přebalovacím pultu :) Podložky mi prozatím vyhovují a určitě pořídím další :)

4Home Svíticí beránková deka Dino

4Home Svíticí beránková deka Dino