Nejnovější recenze ze sekce Dětské zboží

Orbico Bing Soft Plyšový batůžek H071260

Orbico Bing Soft Plyšový batůžek H071260

Ověřený zákazník Pompo.cz Petr K.

Zakoupeno v Pompo.cz

• Bing je opravdu krásný a stylový

Spíše max. pro děti do 3-4 let (mešní úložný prostor, kratší popruhy)

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Vysoká savost
  • Nezapacha
  • Prijemne na dotek
  • Žádný jsem neobjevila

Podložka me mile překvapila svým rozměrem, který pokryje i dítě neposedu, saje, nezapacha, příjemná na dotek , neutrální fialový vzor z druhé strany, vhodná nejen na prebaleni, ale i na hrátky jako podložka, netrhá se, nežmolkatí, používáme jako cestovní podložku a je opravdu odolná

Canpol babies Toys řetízek 10/889 růžová

Canpol babies Toys řetízek 10/889 růžová

Ověřený zákazník BabyMall.cz Iveta D.

Zakoupeno v BabyMall.cz

• Vše v pořádku.

Ověřený zákazník Testuj.to Natálie

• Nepropustnost
  • Skladnost
  • Vizual
  • Žádný

Skvělé velké prebalovaci podložky, které nám doma i na cestách usnadňují spoustu práce! Jsou sice větší, ale dají se hezky složit a tak je nosíme všude s sebou. Mají krásné vzory, že si s nimi i dcera občas hraje:D nepropustí hned jen tak něco a vydrží fakt dlouho.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Nepropustnost
  • Rozměry
  • Žádný

S podložkami jsem naprosto spokojená, všechny aspekty jsou skvělé. Krásně sají, nepropouští, mají skvělou velikost a navíc jsou vhodné i pro děti a citlivou pokožkou nebo atopickým exemem. Jsou krásně měkké, příjemné na dotek a šetrné k pokožce. Jsou opravdu skvělé.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Balení po 5 ks

Velikost je skvělá, opravdu velká, když to přeženu, přebalíte tam dvě děti zároveň. Podložka je lehounká, tenká a přesto dobře saje a zabráním různým nehodám. Cena je adekvátní a je super, že jsou dostupné ke koupi nejen v lékárnách, ale i v drogeriích.

Ověřený zákazník Testuj.to Světlana

• Rychle hotová
  • Rychle snězená

Beggs mléčnou kaši moje dítě úplně miluje! Když vidí že ji připravuju nemůže se dočkát. Má moc fajn složení, chuťově je bezkonkurenční. Určitě doporučuji si udělat zásoby, mizí v bříšku rychle . Celkově dostupná ve všech obchodech a cenově taktéž dostupná. Doporučujeme ve všech směrech .

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• nepropustnost
  • velikost
  • krásné obrázky
  • měkké
  • příjemné na dotek
  • nejsou zápory

Dětské podložky Bella Baby Happy jsou nepropustné přebalovací podložky, které jsou vhodné nejen na přebalování miminek, ale i skvělým pomocníkem po koupání. Velikost těchto podložek 90x60 cm umožňuje zabalení celého dítěte třeba při vyšetření u pediatra, aby se miminko nemuselo pořád svlékat a oblékat. Já osobně jsem podložku používala přeložené, tudíž jsem jednu použila 2x. Oceňuji i moc hezké obrázky na druhé straně podložek.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• Není

Dětské podložky Bella Baby Happy mají výbornou savost. Jsou pevné a nežmolkují se a nedrolí. Podložky používám opakovaně. I vzhledově se mi velice líbí. Vyhovuje mi jejích velký rozměr. Ideální na cestování. Beru je v podstatě kamkoliv. Výborná kvalita za nízkou cenu.

Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK 4 x 800 g

• Pevnost
  • Vzhled
  • Příjemné
  • Jednorázové

Momentálně jsem řešila odplenkovani dítěte a tak se tato velikost XL podložek velmi hodila. Ať už na ochranu postýlky a nebo autosedačky. Podložky jsou z pevného materialu a pěkně savé. Dítě má citlivou pokožku a všechno ok. Design velice líbivý i pro děti.

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

• Design
  • Nenasla jsem zadny zapor

Podlozka saje velmi dobre, testovano jako nocni podlozka pro trilete dite. Postel zustala uplne sucha. Pod prosteradlem se nemuchla a podlozka je tenka. Deti zaujmou i pekne barevne obrazky na druhe strane podlozky. Baleni je po 5 kusech v praktickem obalu, ktery lze odnest jako tasku s drzatkem.

Bomini Sigifix isofixem 2020 Grafit

Bomini Sigifix isofixem 2020 Grafit

Ověřený zákazník Maxíkovy hračky Ověřený zákazník

Zakoupeno v Maxíkovy hračky

Kvalitní zpracování

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Saje
  • Nepropouští

Doporučení? Ano doporučuji 100 ze 100 , odskouseno na našem ročním atopikovi, podložka veliká, příjemná na dotek, krásný motiv, nepropustila ani karambol, zkoušeli jsme i pod stěně a taktéž úplná pecka nepropustila noční čůrání , jsme spokojeni a poridime další, výhradně na cesty svou velikostí super

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Hravý design
  • Neoddělují se od fólie
  • Malé balení

Neustále nosíme a vozíme sebou na návštěvy a výlety jelikož se vejde podložka i do plenkovníku a nezabírá žádné místo, narozdíl od pratelných a omyvatelných podložek. A navíc svou velikostí pokryje dostatečnou oblast a zabrání nehodě. Skvěle sají a drží v kuse, my je používáme opakovaně dokud se neušpiní.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Výdrž
  • Nemá

Podložky jsou měkké a opravdu velké a tak se hodí i pro větší děti. Vystačí přes celou přebalovací podložku. Dobře poslouží i jako ochrana postele. Výplň dobře saje a nehrozí protečení. Hodí se i na cesty a pokud se neušpiní vydrží delší dobu. Mají krásné dětské obrázky.

Ověřený zákazník Testuj.to Marti

• Sací schopnosti
  • Šetrná k dětské pokožce
  • Žádný

Sací podložky Bella happy baby jsou skvělým pomocníkem pro přebalovaní, ať už venku na lavičce, v parku, kočárku, nebo i na tom přebalovacím pultu, kdy chcete uchránit vše od nechtěných dárků vašich miláčků. Velikost 90x60 skvěle pokryje vše co je třeba a uchrání dětskou prdelku před okolními nečistoty v případě přebalovaní v parku a zároveň ochrání vše, co je skryté pod ní díky nepropustné spodní vrstvě. Za nás jednoznačně vin vin.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavlína

• Dcerce se líbili obrázky
  • Žádné jsem zatím nenašla :-)

Dětské podložky Bella Baby Happy 90 x 60 cm vůbec nejsou špatné.Nepropouští, s čímž jsem se bohužel setkala u konkurence. Je fajn, že jsou veliké a i přes to, že moje dcerka je taková vrtule od vrtulníku, tak se mi povedlo diky velké velikosti ji na podložce udržet.

Ověřený zákazník Testuj.to Natálie

Přidáno: 6. května 2024

• Chuť
  • Obal
  • Miminko nemělo zažívací potíže
  • Složení
  • Žádný zápor

První mě zaujal design krabice, velmi krásně udělané, nepřeplácané. Krabice se dobře otevírá a poté i znovu uzavírá. Velmi spokojená jsem i se složením, které je navíc bez přidaného cukru. Příchuť jsem vybrala banán a překvapila mě velmi mile jemná banánová chuť, která vůbec nechutnala umělé. Kaše je velmi jemná a moc dobrá. Miminko snědlo skoro vždy celou porci a po jídle jsem nezaznamenala žádné zažívací potíže.

Zobrazuji 141 - 160 ze 500 recenzí 1...6 7 [ 8 ] 9 10...25